Katedra i Zakład Toksykologii

Kierownik Katedry


prof. dr hab. Marek Murias

Profesor nadzwyczajny UM
Pokój: 58
Telefon: 61 847-07-21
E-mail: marek.murias@ump.edu.pl

Sekretariat



lic. Zagrodzka Kamila

Specjalista administracyjny
Pokój: 59
Telefon: 61 847-07-21
E-mail: k.zagrodzka@ump.edu.pl
E-mail: toksekre@ump.edu.pl

Pracownicy Naukowo-Dydaktyczni


prof. dr hab. n. farm. Jodynis-Liebert Jadwiga

Profesor
Pokój: 80
Telefon: 61 847-20-81 wew 151
E-mail: liebert@ump.edu.pl

prof. dr hab. Zielińska-Psuja Barbara

Profesor nadzwyczajny
Pokój: 53
Telefon: 61 847-20-81 wew 144
E-mail: bzielin@ump.edu.pl

dr hab. n. farm. Piotrowska - Kempisty Hanna

Adiunkt z dr hab.
Pokój: 12
Telefon: 61 847-20-81 wew 134
E-mail: hpiotrow@ump.edu.pl

dr hab n. farm. Kujawska Małgorzata

Starszy wykładowca ze stopniem
Pokój: 41
Telefon: 61 847-20-81 wew 156
E-mail: kujawska@ump.edu.pl

dr n. farm. Kucińska Małgorzata

Adiunkt
Pokój: 79
Telefon: 61 847-20-81 wew 146,154
E-mail: kucinska@ump.edu.pl

dr n. farm. Sommerfeld-Klatta Karina

Adunkt
Pokój: 60
Telefon: 61 847-20-81 wew 150
E-mail: ksommerfeld@ump.edu.pl

dr n. farm. Ewertowska Małgorzata

Starszy wykładowca ze stopniem
Pokój: 41a
Telefon: 61847-20-81 wew 137
E-mail: mewertow@ump.edu.pl

dr n. farm. Kowalówka-Zawieja Joanna

Starszy specjalista naukowo-techniczny
Pokój: 84
Telefon: 61 847-20-81 wew 143
E-mail: jzawieja@ump.edu.pl

Pracownicy Techniczni



mgr inż. Siejak Marta

Specjalista inżynieryjno-techniczny
Pokój: 64
Telefon: 61 847-20-81 wew 147
E-mail: msiejak@ump.edu.pl

Rachowska Dorota

Samodzielny technik
Pokój: 64
Telefon: 61 847-20-81 wew 147
E-mail: drachow@ump.edu.pl

Kaczmarek Natalia

Porządkowa
Pokój: 63
E-mail: nataliak@ump.edu.pl

Kmiecik Katarzyna

Porządkowa
Pokój: 63
E-mail: kmiecikk@ump.edu.pl

Laboratorium Badań Środowiskowych (LBS)


Kierownik Laboratorium


prof. dr hab. n. farm. Florek Ewa

Profesor zwyczajny
Pokój: 10
Telefon: 61 847-20-81 wew 131
E-mail: eflorek@ump.edu.pl

Pracownik Naukowo-Dydaktyczni


dr n. farm. Napierała Marta

Adiunkt
Pokój: 45
Telefon: 61 847-20-81 wew 159
E-mail: martan@ump.edu.pl

Zwierzętarnia


Kierownik zwierzętarni



mgr inż. Plewiński Adam

Specjalista naukowo-techniczny
Pokój: 38
Telefon: 61 847-20-81 wew.135
E-mail: adamplewinski@ump.edu.pl

Pracownicy zwierzętarni



lek. wet. Wielich Tomasz

Starszy specjalista naukowo-techniczny
E-mail: twielich@ump.edu.pl

Nowotna Grażyna

Pracownik gospodarczy
Telefon: 61 847-20-81 wew. 141
E-mail: grazynanowotna@ump.edu.pl

Bukowski Piotr

Samodzielny technik
Telefon: 61 847-20-81 wew. 141
E-mail: pbukowski@ump.edu.pl

Domeracki Przemysław

Samodzielny technik
Telefon: 61 847-20-81 wew. 141
E-mail: pdomeracki@ump.edu.pl

Pracownia Matematyki (PM)



mgr matematyki Rożek Rafał

starszy wykładowca bez stopnia
Pokój: 14
Telefon: 61 847-20-81 wew 152
E-mail: rozek@ump.edu.pl

mgr matematyki Rożek Małgorzata

starszy wykładowca bez stopnia
Pokój: 14
Telefon: 61 847-20-81 wew 152
E-mail: mrozek@ump.edu.pl